معرفی آنتن دیش جدید میکروتیک

نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 148 زمان انتشار: 08 مرداد 1395 02:25:00
شرکت میکروتیک با ارائه سری آنتن های mANT30 خیال طراحان و نصابان شبکه های وایرلس را تا حدودی آسوده و راحت کرده است.این سری از آنتن ها با طراحی فوق العاده باعث شدند تا دوام لینکهای بیسیم بر بلند چند برابر افزایش پیدا کند.

اگر شما هم از دسته طراحان و مجریان شبکه های بیسیم با برد بلند هستید ، حتما میدونید یکی از مهمترین اجزای طراحی و اجرای لینکهی وایرلس با پایداری بالا , انتخاب آنتن مناسب است.

شرکت میکروتیک با ارائه سری آنتن های mANT30 خیال طراحان و نصابان شبکه های وایرلس را تا حدودی آسوده و راحت کرده است.این سری از آنتن ها با طراحی فوق العاده باعث شدند تا دوام لینکهای بیسیم برد بلند تا چند برابر افزایش پیدا کند.

دیش میکروتیک

از مهمترین ویژگی های این محصول میتوان به طراحی مناسب پایه اشاره کرد که باعث میشه دیش بعد از نصب بر روی دکل حداکثر پایداری را در مقابل وزش باد داشته باشه و از طرفی تنظیم و به قولی تیون آنتن بسیار راحتر انجام بشه.

استفاده از مواد مناسب در طراحی فیدر این نوع از آنتن ها باعث شده سرما و گرما و تابش خورشید باعث خرابی پوشش پلاستیکی نوک فیدر نشود.این نوع خرابی ها همیشه باعث نفوذ آب به فیدر و کاهش شدید توانایی های آنتن میشد.

میکروتیک

کابلهای موجود در بسته بندی آنتن که جهت اتصال رادیو به آنتن استفاده میشوند از جنس بسیار مرغوب و با قابلیت شکل دهی هستند. این ویژگی به همراه براکت مخصوص نصب رادیوهایی Base box/Netbox/Net metal ترکیب خوب و قابل اطمینانی را به لینک شما هدیه میدهد.

فیدر آنتن از نظر port to port isolation در وضعیت بسیار مناسبی بوده که این خود باعث میشود لینک در وضعیت پولاریزیشن عمودی و افقی بهره خوبی داشته باشد.

در صورت نیاز به مشاوره در زمینه اجرا و امکان سنجی لینکهای وایرلس میتوانید با متخصصان انگاره نت تماس حاصل فرمایید(09127644637)

خلاصه ای از مشخصات این آنتن به شرح زیر است:


مدل محصول


MTAD-5G-30D3-PA
بازه فرکانسی خیر
پولاریزاسیون عمودی و افقی
شعاع سیگنال افقی
شعاع سیگنال عمودی
توان آنتن 30dBi
نسبت F/B 30dB
کانکتورها 2x RP-SMA Female
مقاومت (امپدانس) 50 اهم
حداکثر توان ورودی 100 وات
قطر آنتن 70x45cm
وزن 5.7 کیلوگرم
ابعاد دستگاه 73x73x20 cm
تنظیمات

Elevation : ± 15°

مقاومت دربرابر سرعت باد 201km/h
مواد تشکیل دهنده

 Reflector : Aluminum


*نویسنده: امیر نعیمی/مدیر طراحی و اجرای انگاره نت

اخبار و مقالات
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس